• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

واحدهای فعال جهت اعطای مشاوره

بازرگانی،بازاریابی،کارآفرینی و ...

دپارتمان بازرگانی و امور گمرکی

ازجمله عواملی که تأثیر به سزایی در رشد اقتصادی اکثر کشورهای در حال توسعه داشته، اتکا به تجارت خارجی بوده است و بعلت وابستگی شدید این کشورها به درآمدهای صادرات و واردات مورد نیاز جهت پی ریزی صنعتی، تجارت خارجی نقشی اساسی و انکارناپذیر در رشد اقتصادی این کشورها دارد.
در ایران نیز از دیرباز بازرگانی و تجارت با سایر کشورها یکی از عوامل مؤثر بر تقویت بنیه اقتصادی کشور بوده و استحکام پایه های هر حکومتی در دوران مختلف تا حد زیادی به تجارت خارجی ایران با سایر کشورها وابسته بوده است. گمرک نیز از همان زمان بعنوان تشکیلاتی دولتی ناظر بر ورود و صدور کالا بوده وعلاوه بر کنترل و نظارت بر اجرای دقیق قوانین موضوعه ، مسئولیت وصول حقوق و عوارض مربوط به کالاهای وارداتی را نیز بر عهده داشته است.
با توجه به اهمیت تجارت خارجی، و درآمدی که از آن عاید کشور و همچنین فرد بازرگان میشود، کسب اطلاعات و برخوردای از دانش کافی در این خصوص برای تجار و یا کارگزاران گمرکی عاملی مهم و تأثیر گذار بر موفقیت های آنان محسوب میشود. مشاوران بازرگانی قادرند در طی این مسیر بازرگانان را در موارد مختلف اعم از چگونگی شروع به کار در زمینه تجارت خارجی، چگونگی ورود و صدور کالا، نحوه انتخاب کالاهای ورودی و صدوری پرسود، سفارشات و خریدهای خارجی، بیمه های حمل و نقل، مقررات متحد الشکل اعتبارات اسنادی، شرایط مختلف حمل کالا و امتیازات هرکدام، بررسی مجوزهای ورود و ترخیص کالا، نحوه ترخیص کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی و ... یاری رسانند.


برخی از خدمات مشاوره ای ما در زمینه بازرگانی

♣ مشاوره در خصوص قوانین و مقررات واردات و صادرات کالا

♣ مشاوره جهت خرید های داخلی و خارجی

♣ ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی و همچنین فرمت های استاندارد بین المللی در قبال ضمانت نامه

♣ مشاوره بازرگانی جهت ثبت سفارش و ورود کالا و همچنین تنظیم اسناد تجاری کالا

♣ تشکیل جلسات تخصصی مشورتی با وارد کنندگان و صادرکنندگان و کسب اطلاع از مشکلات در زمینه‌ی امور گمرکی و اخذ مجوزات مورد نیاز و ارایه‌ی راه حل برای رفع مشکلات

♣ مشاوره تخصصی در زمینه ترخیص کالا و حفظ امنیت کالای ورودی و صدوری بازرگانان

فرم درخواست مشاوره بازرگانی

برای دریافت مشاوره بازرگانی و امور گمرکی از طریق لینک زیر فرم درخواست را تنظیم و ارسال و فرمایید.
فرم درخواست

دپارتمان بازاریابی

کسب و کارهای هوشمند می دانند که بازاریابی هوشمندانه و موثر کلید موفقیت در هر دو زمان خوب و بد اقتصادی است. مشکل این است که بسیاری از کسب و کارها سخت تلاش می کنند تا استراتژی های بازاریابی خود را با شرایط اقتصادی امروز سازگار سازند.

این تعجب آور نیست که ارتقاء کسب و کار موفق نیاز به تجربه و دانش بازاریابی دارد که بسیاری از شرکت ها در تشکیلات خود از آن بی بهره اند.

سرمایه گذاری در برخورداری از یک مشاوره بازاریابی در کسب و کار می تواند به سازمان هایی که نیازمند برقراری ارتباط مجدد با مشتریان خود بوده و میخواهند به طور موثرتری محصولات و خدمات خود را ارائه دهند، کمک شایانی نماید.

تعاریف بازاریابی

بازاریابی یا مارکتینگ به عنوان فرایندی مدیریتی -اجتماعی تعریف می‌شود که بوسیلهٔ آن افراد و گروه‌ها از طریق تولید و مبادلهٔ کالا با یکدیگر، به امر تأمین نیازها و خواسته‌های خود اقدام می‌کنند.

بازاریابی به تلاش برای ارتباط بین ارزش محصول (کالاها یا خدمات) و مشتری گفته می‌شود. بازاریابی گاهی اوقات به هنر فروش نیز معروف است؛ ولی فروش یکی از توابع کوچک بازاریابی به حساب می‌آید.

تعریف لغت نامه‌ای بازاریابی عبارت است از «فراهم کردن کالاها یا خدمات برای برآورده ساختن نیازهای مصرف‌کنندگان.» به بیان دیگر، بازاریابی شامل درک خواسته‌های مشتری و تطابق محصولات شرکت، برای برآورده ساختن آن نیازها و در برگیرنده فرایند سودآوری برای شرکت است. بازاریابی موفق مستلزم برخورداری از محصول مناسب در زمان مناسب و مکان مناسب است و اطمینان از اینکه مشتری از وجود محصول مطلع است، از این رو موجب سفارش‌های آینده می‌شود.

بازاریابی، فرایندی است که بین تواناییهای شرکت و نیازهای مشتریان تعادل ایجاد می‌کند.

سرجیو زیمن در کتاب خود پایان عصر بازاریابی سنتی خود بازاریابی را اینچنین تعریف می‌کند:بازاریابی دربارهٔ داشتن برنامه‌ها و ترویج‌ها و تبلیغات و هزاران چیز دیگری است که در متقاعد کردن مردم به خرید یک محصول، مؤثر واقع شوند. در مورد رستوران‌های غذای سرپایی، بازاریابی گاززدن‌ها و هرت کشیدن‌ها. در مورد خطوط هوایی، بازاریابی یعنی نشستن آدم‌ها روی صندلی‌ها. بحث بازاریابی دربارهٔ منفعت و نتایج است.

بازاریابی یک فعالیت راهبردی و راه و روشی است متمرکز بر فرجام اقدامات مربوط به جذب مصرف‌کننده بیشتر، برای خرید محصول شما در دفعات بیشتر به نحوی که شرکت شما پول بیشتری به دست آورد.

هر جا و هر گاه چهار اصل نیاز، نیازمند، عوامل رفع نیاز و داد و ستد وجود داشته باشد، در آنجا بازار و بازاریابی حاکم است.

بازاریابی با ارزیابی نیازی که محصولات و خدمات به آن پاسخ می‌دهند، شروع می‌شود. به طور منطقی، شناسایی و انتخاب برخی نیازها نشانه بی‌توجهی به دیگر نیازهاست.

بازاریابی امیال و نیازهای پاسخ داده نشده را شناسایی می‌کند. همچنین ضمن تعریف و تخمین اندازه یک بازار تعریف شده، میزان سودآوری آن را نیز اندازه‌گیری می‌کند. به عبارت دیگر بازاریابی، بخش‌هایی از بازار را به عنوان مناسب‌ترین بخش بازار برای شرکت شناسایی و مشخص می‌کند که شرکت نیز توانایی و امکان عرضه خدمات به آنها را دارد و همچنین مناسبترین محصولات و خدمات مورد نیاز آن بخش را طراحی و معرفی می‌کند. یکی از کارکردهای بازاریابی طی سال‌های اخیر، تجاری سازی می‌باشد. حتی در برخی کتاب‌های جدید، تجاری سازی ترجمه مارکتینگ معرفی شده است.

مشاور بازاریابی کیست؟

مشاور بازاریابی فردی متخصص و آموزش دیده است که به کسب و کارها برای بررسی، ایجاد و اجرای استراتژیهای مؤثر بازاریابی کمک میکند تا بتوانند محصولات و خدماتشان را ارتقاء بخشند.

مشاوران ممکن است خود مستقل یا بخشی از یک سازمان مشاوره کسب و کار باشند. در هر صورت یک مشاور بازاریابی خوب می تواند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد، زیرا می تواند تمام نیازهای بازاریابی شما را برآورده کند و شما را مجبور به تمرکز بر دیگر نیازهای مهم کسب و کار کند.

چه کسب و کار شما تازه شروع به فعالیت کرده باشد و چه سالها در حال انجام معاملات و خدمات رسانی بوده باشد، یک مشاور باتجربه میتواند به شما کمک کند تا بهترین استفاده را از بودجه بازاریابی خود داشته باشید. بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که استراتژی های بازاریابی شما مناسب کسب و کارتان بوده و در کوتاه مدت و دراز مدت کارآمد و عملی خواهد بود.

پس باید از مشاور بازاریابی خود چه انتظاری داشته باشم؟

یک مشاور بازاریابی خوب باید:

در بسیاری از تکنیک های بازاریابی و استراتژی های مختلف متخصص باشد.

قادر به ارائه استراتژی های بازاریابی خلاقانه، بکر و موفقیت آمیزی باشد که شما را به اهداف کسب و کارتان و مخاطبان هدفتان هدایت کند.

تجربه لازم برای ارزیابی استراتژی های بازاریابی فعلی و شناسایی هر گونه مشکلی به همراه راه حل های مناسب را داشته باشد.

قادر باشد بطور مؤثر و سریع به هر گونه مسائل و یا مشکلاتی رسیدگی کند که احتمال وقوع آنها در طول کمپین بازاریابی شما وجود دارد.

قادر به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات بازاریابی از جمله ارائه دقیق جزئیات گزارش کمپین های بازاریابی شما باشد.

ضمنارتباط منظم با شما، به نظراتتان گوش فرا داده و همچنین قادر به ارائه پیشنهادات مثبت باشد.

خدمات مشاوره ای در این دپارتمان

در این دپارتمان مشاوران ما می توانند خدمات زیر را به دو صورت مشاوره و یا انجام خدمات به کارافرینان ارائه کنند:

♣ تهیه برنامه استراتژیک بازاریابی B2B یا B2C

♣ طراحی کمپین های بازاریابی

♣ طراحی سیستم قیمت گذاری

♣ کانال های توزیع

♣ برنامه ریزی تبلیغات

♣ ابزارهای پیشبرد فروش مانند ارائه نمونه، کوپن، تخفیف نقدی، هدایای ویژه، پاداش هواخواهی، ارائه نمونه در محل خرید، مسابقه، قرعه کشی، بازی و …

♣ روابط عمومی

♣ فروش شخصی

♣ بازاریابی مستقیمفرم درخواست مشاوره بازاریابی

برای دریافت مشاوره بازاریابی از طریق لینک زیر فرم درخواست را تنظیم و ارسال و فرمایید.

فرم درخواست

دپارتمان رشد و توسعه کسب و کار

پس از آنکه یک کارآفرین با درنظر گرفتن همه جوانب جهت شروع یک کسب و کار و با در نظر گرفتن میزان ریسک، امکان سنجی طرح و تهیه طرح کسب و کار، تأمین سرمایه مورد نیاز اولیه ، انتخاب و تأمین نیروی انسانی و مکانیزه مورد نیاز، و ... پروژه خود را آغاز نموده و شروع به بهره برداری از طرح کسب و کار خود نمود، وارد مرحله ای میشود که بیش از گذشته نیاز به مراقبت و نظارت داشته و لازم است بطور مداوم نقاط ضعف و قوت کسب و کار خود را جستجو و پس از مشخص نمودن آنها برنامه های مدونی را به منظور انجام امور اصلاحی و تقویتی نقاط عطف پروژه تدوین نموده و جهت اجرایی شدن یک به یک این برنامه ها نظارت کامل داشته باشد.

هر کسب و کاری پس از شروع فعالیت و بهره برداری و قرار گرفتن در مسیر سودآوری، باید مورد ارزیابی های مختلفی قرار بگیرد. اگر پروژه شما تولیدی است و کالا و محصول مشخصی را روانه بازار میکنید بدون شک فروش این محصول تا مدت زمان معین و محدودی میتواند سودآور باشد. پس از آن منحنی رشد و فروش و سود کسب و کار شما حالت نزولی به خود میگیرد و شما را وارد مرحله جدیدی از رکود کرده و یا حتی بسوی نقطه ای به نام ورشکستگی سوق خواهد داد.

صاحب یک کسب و کاری که از ابتدا ، راه اندازی و تأسیس پروژه خود را بر مبنای اصول صحیح پایه ریزی کرده باشد یقیناً میداند که روز رسیدن به مراحل درجا زدن و سپس افول و رکود دیر یا زود فرا خواهد رسید. آنچه مشاوران در بخش توسعه و رونق و رشد کسب و کار ها انجام میدهند، بررسی و ارزیابی اصولی و مبتنی بر دانشی است که به آنها علاوه بر نشان دادن میزان موفقیت یک کسب و کار که فارغ از صرفاً سودآوری موقت آن کسب و کار است، تمامی احتمالات را در نظر گرفته و با تهیه یک برنامه استراتژیک و ارائه راهکارهای مدیریتی به صاحب کسب و کار پیشنهاداتی را ارائه میدهند تا منحنی موفقیت و فروش و سودآوری و عملکرد آن پروژه قبل از متمایل شدن به نقطه عطف و ضعف روند افزایشی و روبه رشد خود را از سرگیرد.

این مشاوران درمیابند که در چه مرحله ای و در چه نقطه ای از عمر یک کسب و کار، چه عناصری باید به بدنه یا هسته ی کسب و کار تزریق شود تا مجدداً کالبد آن کسب و کار به حرکت و جنبش درآمده و از درون با حذف عوامل کاهنده و بازدارنده ، انرژی و توان تحلیل رفته را بازیابد.
علاوه بر این مشاوران در بخش توسعه کسب و کار میتوانند به کارآفرینان جهت شروع یک کسب و کار و راه اندازی آن نیز مشاوره داده و از مرحله انتخاب نوع کسب و کار جهت راه اندازی تا تأسیس و بهره برداری آن کسب و کار، کارآفرینان را حمایت و پشتیبانی نمایند.

خدمات مشاوره ای در این دپارتمان

در این دپارتمان مشاوران ما می توانند خدمات زیر را به دو صورت مشاوره و یا انجام خدمات به کارافرینان ارائه کنند:

♣ تهیه برنامه استراتژیک

♣ایجاد سیستم های سازمانی

♣ مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه های مربوطه

♣ مدیریت منابع انسانی

♣ مدیریت ایمنی

♣ سیستم های خرید و فروش

♣ تحلیل محیط صنعت و آینده پژوهی

♣ مدیریت فناوری اطلاعات

♣ مدیریت عملیات
فرم درخواست مشاوره توسعه کسب و کار

برای دریافت مشاوره رشد و توسعه کسب و کار از طریق لینک زیر فرم درخواست را تنظیم و ارسال و فرمایید.

فرم درخواست

دپارتمان بازاریابی اینترنتی

شرکت های بزرگ و کوچک به این واقعیت رسیده اند که برای موفقیت درکسب و کار به یک وبسایت نیاز دارند. اما صرفاً داشتن یک وب سایت افزایش فروش و بهبود عملکرد یک شرکت را تضمین نمیکند. اگر میلیون ها مشتری بالقوه نتوانند به وبسایت شما وارد شوند و یا ورودشان منجر به خرید نشود برای شما هیچ سودی نخواهد داشت. یک شرکت در این زمینه چه کاری باید انجام دهد؟ اگر یک مشاور در زمینه بازاریابی ، باهوش و در زمینه اینترنت آگاه و مطلع باشد ، می تواند راه حل این معضل را به عنوان یک مشاور بازاریابی اینترنتی پیدا کند.

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید به دنبال راه های جدید برای افزایش ترافیک وب سایت و افزایش فروش با ایجاد لینک در سایت های دیگر، ایجاد محتوا یا خدمات جدید برای سایت ، ایجاد برنامه های بازاریابی مستقیم از طریق پست الکترونیکی و ایجاد برنامه های تبلیغاتی وب باشید و در این خصوص تنها یک مشاور بازاریابی اینترنتی است که میتواند شما را در مسیر درست قرار دهد.

مشاور بازاریابی اینترنتی کیست؟

مشاوران بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی شرکت و حضور وب را مدیریت میکنند. اهداف آنها اغلب شامل افزایش میزان ترافیک یا فروش محصولات و خدمات یک شرکت از طریق وب سایتشان است. برای این منظور، آنها ممکن است با برنامه های تبلیغاتی آنلاین، کمپین های ایمیل، روش های بهینه سازی موتور جستجو و تجزیه و تحلیل وب سایت کار کنند. کارکنان در این موقعیت می توانند با محتوای وب، فناوری اطلاعات، بخش بازاریابی یا تبلیغات ارتباط برقرار کنند. بسیاری از ساعتهای کاری آنها ممکن است با نشستن در پشت یک میز و مقابل یک دستگاه کامپیوتر سپری شود.

مشاوران بازاریابی اینترنتی باید برخی از مهارت های کلیدی منجمله مهارتهای ذیل را دارا باشند:

♣ مهارت در مقوله کپی رایت

♣ توانایی مدیریت برنامه های پرداخت به ازاء هر کلیک

♣ درک بهینه سازی موتورهای جستجو

♣ توانایی انجام تجزیه و تحلیل وب سایت

♣ آشنایی با Google AdWords و ایمیل های تبلیغاتی

♣ مهارت مایکروسافت اکسل پیشرفته

خدمات مشاوره ای در این دپارتمان

در این دپارتمان مشاوران ما می توانند خدمات زیر را به دو صورت مشاوره و یا انجام خدمات به کارافرینان ارائه کنند:

♣ تهیه برنامه استراتژیک بازاریابی اینترنتی
♣ تهیه برنامه استراتژیک استفاده از شبکه های اجتماعی
♣ طراحی کمپین های بازاریابی
♣ سئو ( بهینه سازی موتورهای جستجو )
♣ بازاریابی ایمیلی
♣ بازاریابی محتوایی
♣ بازاریابی شبکه های اجتماعی
♣ تبلیغات کلیکی
♣ Google Analytics
♣ تبلیغات بنری
♣ تبلیغات متنی
♣ بازاریابی وابسته


فرم درخواست مشاوره بازاریابی اینترنتی

برای دریافت مشاوره بازاریابی از طریق لینک زیر فرم درخواست را تنظیم و ارسال و فرمایید.

فرم درخواست

دپارتمان تهیه و تنظیم طرح های کسب و کار

داشتن یک ایده خوب به همراه سرمایه کافی، شروط لازم برای شروع یک كسب و كار موفق هستند اما شروط کافی به شمار نمی‌آیند. داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق با توجه به شرایط اقتصادی، کسب اطلاعات دقیق و علمی از بازار هدف و رقبا اولین نیازهای اساسی شما هستند. پس وقتی ایده‌ای به ذهن‌تان می‌رسد، سریع به عملی کردن آن نیندیشید. اگر همین ابتدای کار 20درصد از وقت خود را صرف برنامه‌ریزی کنید، از 80درصد وقت باقی‌مانده برای شروع کسب و کارتان نهایت استفاده را خواهید کرد. فرمول معروفی هست که می‌گوید:
شمایی که خودتان را باور دارید+ داشتن مهارت + طرح و برنامه‌ + منابع + مشتری = کسب و کار

تمام کسب و کارها باید با یک برنامه کار خود را شروع کنند. فرقی نمی کند که این طرح یک ساخت و ساز ذهنی باشد که هرگز روی کاغذ پیاده نشده یا توضیحات پیشرفته ای که روی یک تکه کاغذ نوشته شده است.

هواداران و افراد مردد درباره ی طرح کسب و کار، همگی روی یک موضوع به تفاهم رسیده اند: جذب سرمایه، همیشه به یک برنامه ی رسمی و معقول نیاز دارد. شرکت هایی که توسط دوستان یا اعضای خانواده تامین مالی می شوند، احتمالا به طرح کسب و کار نیازی ندارند؛ اما اگر به سراغ سرمایه گذاران، بانک ها، وام دهنده های دولتی و یا هر سرمایه گذار دست و دلبازی بروید، به طرح کسب و کار نیاز خواهید داشت.

طرح کسب و کار

طرح کسب و کار (Business plan) یک سند مکتوب است که در آن جزئیات کاری را که می‌خواهید آغاز کنید، شرح می‌دهید و پیش‌بینی‌های لازم را از نتایج کارتان به عمل می‌آورید. يك طرح كسب و كار، لزوما نتيجه نهايي کار را برای شما مشخص نمی‌کند، بلكه دیدی روشن از شرایط می‌دهد تا شما بتوانید بهتر و عاقلانه‌تر تصمیم بگیرید. با اين وجود، نوشتن طرح بسیار مهم است چه برای افرادی که می‌خواهند کاری را تازه شروع کنند و چه برای آنهایی که می‌خواهند موفق‌تر به کارشان ادامه دهند.

به طور کلی طرح کسب و کار شامل بخش‌های زیر می باشد:

بخش اول : معرفی

بخش دوم: خلاصه اجرایی(خلاصه‌ای برای مطالعه‌ی مدیران و سرمایه‌گذاران)

بخش سوم : ارائه دیدگاهی کلی از شرکت

بخش چهارم: تجزیه و تحلیل حوزه‌ی فعالیت کسب‌وکار

بخش پنجم: معرفی محصول(کالا/خدمات)

بخش ششم: مباحث مربوط به تولید و عملیات

بخش هفتم : برنامه‌ی بازاریابی

بخش هشتم : ساختار سازمانی و منابع انسانی

بخش نهم :طرح مالی

بخش دهم:برنامه زمان بندی و عملیاتی کردن طرح

بخش یازدهم: ارزیابی ریسک‌ها و مدیریت خطر پذیری

بخش دوازدهم : پیوست‌ها
طرح امکان سنجی(توجیهی)

امکان سنجی، به طور کلی به معنای بررسی و تجزیه و تحلیل شانس موفقیت یک پروژه یا کسب‌ وکار است. به عبارت دیگر، هدف از مطالعات امکان سنجی تعیین میزان امکان‌پذیری و اجرایی بودن یک پروژه و ثمربخشی آن می‌باشد.

‌این مطالعات معمولا توسط شخص ثالثی خارج از مجموعه سرمایه‌گذاران و شرکای پروژه یا کسب‌وکار صورت می‌گیرد،و ‌این امکان را فراهم می‌آورد که تمام جوانب مثبت و منفی پروژه یا موقعیت سرمایه‌گذاری سنجیده شود.

مطالعات امکان‌سنجی، فرآیندی کنترل شده برای مشخص نمودن همزمان مشکلات و مزایای اجرای یک پروژه یا ورود به یک موقعیت سرمایه‌گذاری است و همراه با توصیف کامل شرایط و برآورد عواید و هزینه‌های (آنالیز هزینه- فایده) انجام آن صورت مي‌گيرد. اين مطالعات در حکم گام نخست در فرآیند تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران یا مدیران به حساب می‌آید.

خدمات مشاوره ای در این دپارتمان

در این دپارتمان مشاوران ما می توانند خدمات زیر را به دو صورت مشاوره و یا انجام خدمات به کارافرینان ارائه کنند:
مطالعات امكان سنجي مقدماتي (Pre Feasibility Study):

در اين مطالعات متناسب با ابعاد پروژه، عمدتا به موارد زير توجه مي شود:

1- بازنگري، بازبيني و اعلام نظر در مورد مطالعات پيدايش طرح

2- تعيين و تحليل گزينه هاي فني طرح

3- تحليل مالي و اقتصادي گزينه هاي فني طرح

4- تحليل مالي گزينه هاي فني طرح

5- بررسي هاي اجتماعي و ارزيابي آثار و پيامدهاي اجتماعي هر يك از گزينه ها

6- ارزيابي فني – اقتصادي و مالي گزينه هاي مختلف طرح و اولويت بندي آنها

7- تهيه گزارش امكان سنجي مقدماتي طرحطرح توجیهی فنی- اقتصادی(طرح امکان سنجی)

طرح توجیهی فنی- اقتصادی(امکان سنجی) معمولاً جهت تامین مالی طرح‌های سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود تا بر اساس برنامه زمان‌بندی و منابع مورد نیاز و همچنین با بررسی درآمدها و شرایط بازگشت سرمایه، سرمایه‌گذار یا بانک را متقاعد سازد که در پروژه سودآوری مشارکت می‌‌کند. بررسي توجيه‌پذيري هر طرح سرمايه‌گذاري در سه بخش مطالعات بازار، مطالعات فني و مطالعات مالي صورت مي‌پذيرد.

معمولاً در این‌گونه مطالعات به موضوعاتي چون وضعیت بازار، مشخصات محصول، ظرفيت توليد، ماشین‌آلات لازم، ميزان سرمايه‌گذاري و سودآوری طرح پرداخته مي‌شود. فعالیت‌های موسسه در این حوزه عبارتند از:

♣ مطالعات فرصت Opportunity Study

♣ مطالعات مقدماتی طرح توجیهی(امکان سنجی) Pre-Feasibility Study

♣ مطالعات طرح توجیهی(امکان سنجی) Feasibility Study

♣ مطالعات طرح توجیهی فنی(امکان سنجی فنی) Technical Study


طرح کسب و کار(business plan)

طراحی و تدوین یک طرح کسب و کار موفق و دقیق میتواند تا حد زیادی خطرات احتمالی یک کسب و کار را در بازار و مواجهه با رقبا کاهش دهد. از آنجا که در نگارش طرح کسب و کار، مشاور ملزم به رعایت و پرداختن به اصولی همچون شرح خصوصیات کسب و کار، استراتژی بازاریابی، تحلیل رقبا، طراحی و پیاده سازی برنامه، اقدامات و مدیریت، اطلاعات مالی و ... میباشد، لذا هر کسب و کاری که به یک طرح کسب و کار مدون مجهز شده باشد، امکان اضمحلال و فروپاشی آن در مقابله با رقبای جدید به حداقل خواهد رسید.
مشاوران ما در این خصوص میتوانند در حد امکان کاملترین و دقیق ترین طرح های کسب و کار را متناسب با رشته فعالیت شما تهیه و تنظیم نمایند و چنانچه بخواهید در محدوده استان کسب و کار خود را راه اندازی نمایید، تا مرحله معرفی به صندوق کارآفرینی و اخذ وام و تسهیلات مورد نیاز نیز همراه شما خواهند بود.

فرم درخواست مشاوره در خصوص انجام و نگارش طرح توجیهی و کسب و کار

برای دریافت مشاوره جهت تهیه و نگارش طرح کسب و کار و یا انجام مطالعات امکان سنجی پروژه از طریق لینک زیر فرم درخواست را تنظیم و ارسال و فرمایید.

فرم درخواست

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز