• info@karafarinesabz.com

 • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

 • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

ترخیص کالا را در منزل و بصورت غیرحضوری فرا بگیرید

برای اولین بار در کشور

با بیان تمامی جزئیات در تشریفات ترخیص کالا

با شرکت در این دوره از امتیازات ویژه آن بهره مند شوید

دوره آموزش غیرحضوریترخیصکار گمرکات

آموزش دوره ترخیص کالا
کاربر گرامی، چنانچه به حرفه ترخیص کالا علاقمند هستید و پس از تحقیق در مورد این شغل دریافته اید که پس از تسلط یافتن در این حرفه به درآمد بسیار بالائی دست خواهید یافت باید از همین ابتدا بگوئیم که این شغل علیرغم درآمد بالائی که دارد ولی کار کم زحمت و کم دردسری نیست. با این وجود چنانچه در این شغل مشغول به کار شوید و به درآمد برسید بعید به نظر میرسد که از زحماتی که در این حرفه میکشید پشیمان شوید.
کارآفرین سبز اولین مؤسسه آموزشی در منطقه آزاد اروند است که این حرفه را بصورت کاملاً کاربردی طراحی و جهت یادگیری علاقمندان ارائه نموده است. با وجودیکه در تمامی دوره های آموزشی ما کارآموزان قبول زحمت کرده و از شهرهای دور و نزدیک جهت یادگیری این شغل به آبادان رفت و آمد نموده اند ولی بخاطر درخواست بسیاری دیگر از عزیزانی که قادر به ایاب و ذهاب نبوده اند برآن شدیم تا نسبت به راه اندازی آموزش غیرحضوری این دوره نیز اقدام نمائیم.

محتوای و سرفصلهای دوره غیرحضوری

“ دوره غیرحضوری و حضوری شامل مباحث و فصول مشابه و مشترک هستند. اگر تا کنون از صفحه دوره حضوری ترخیصکار گمرکات بازدید نکرده اید از طریق لینک زیر از این صفحه دیدن فرمایید. در ادامه سرفصلهای آموزشی در دوره غیرحضوری آمده است.

اطلاعات دوره حضوری
 • آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات گمرکی
 • آشنایی با اسناد گمرکی و بازرگانی
 • آشنایی با ارزش گذاری و تعرفه کالا
 • آشنایی با اینکوترمز 2010
 • تنظیم اسناد گمرکی
 • آموزش محاسبات حقوق و عوارض کالا
 • آموزش محاسبات حقوق و عوارض خودرو
 • آشنایی با مجوزهای ورود و ترخیص
 • تشریح انواع رویه های گمرکی
 • قدم به قدم ترخیص کالا در گمرک آبادان
 • قدم به قدم ترخیص کالا در گمرک خرمشهر
 • آشنایی با پنجره واحد و سامانه جامع تجارت
 • مروری بر قانون امور گمرکی و ...

ترخیص کالا به چه معناست؟

ترخیص کالا یعنی آماده سازی و ارائه مدارک لازم در جهت تسهیل صادرات و واردات به کشور به نمایندگی از جانب صاحب کالا و انجام امور گمرکی شامل پرداخت هزینه ها و تحویل گرفتن محموله کالا از گمرک و ترخیص کردن آن به انضمام مدارک مربوطه.

آموزش غیرحضوری به گونه ای برنامه ریزی شده که با دوره حضوری تفاوتی نداشته باشد.

محتوای مطالب ارائه شده در آموزش غیرحضوری به مراتب بیشتر از دوره حضوری است.

تفاوت دوره حضوری و غیرحضوری

به شما اطمینان میدهیم که تمامی آنچه در دوره حضوری توسط مدرس دوره آموزش داده میشود عیناً در دوره غیرحضوری نیز به آنها پرداخته شده و در برخی موارد و مباحث حتی توضیحات بسیار کاملتر و با جزئیات بیشتری ارائه شده اند.
ضمن اینکه مانند کلاس حضوری به کارآموزان تکالیف و تمرین های متعددی در مباحث تنظیم سند ، محاسبات ، تشخیص تعرفه و ارزش کالاها و ... توسط استاد ارائه میشود که پس از انجام آنها توسط کارآموزان و ارسال از طریق واتس آپ برای استاد، از سوی ایشان مورد بررسی و رفع اشکال قرار خواهند گرفت.
مدت زمان آموزش غیرحضوری نیز در مقایسه با مدت زمان آموزش حضوری نه تنها کمتر نبوده که افزایش نیز یافته است. در کلاس درس ممکن است بخشی از زمان کلاس صرف پاسخ گفتن به سؤالات کارآموزان شود که این زمان در دوره غیرحضوری به ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر اختصاص داده شده است.

پاسخ به سؤالات احتمالی

پس از دوره چگونه میتوان شروع به کار نمود؟
کارآموزان قبلی این مرکز ، یا خود راُساً و شخصاً شروع به کار کرده و با جلب نظر صاحبان کالا فعالیت خود را آغاز کرده اند و یا برای مدتی در یکی از دفاتر بازرگانی که متقاضی افرادی هستند که نحوه تنظیم اسناد و انجام تشریفات را آموزش دیده باشد مشغول به کار میشوند.
آنچه مهم است اینست که کارآموز پس از انجام یک یا دو سند در هر رویه گمرکی چنانچه با پشتکار و علاقه کار خود را آغاز کرده باشد، با نکات مهمی در انجام تشریفات آشنا شده و اعتماد به نفس زیادی برای ادامه کار و فعالیت دراین زمینه به دست خواهد آورد.
هر چه تسلط شما در زمینه ترخیص بیشتر شده و با کالاهای متفاوتی جهت ترخیص سر و کار داشته باشید، درآمد بیشتری نیز در این حرفه کسب خواهید کرد.
پس توصیه ما اینست که در ابتدای کار سعی کنید در یکی از دفاتر بازرگانی کار خود را با تنظیم اسناد و انجام محاسبات آغاز کنید و به تدریج و با کسب تجربه در این زمینه ، راه خود را برای فعالیت های شخصی باز کنید.
درآمد این حرفه در چه حدی است؟
حرفه ترخیصکاری کالا و خودرو جزو مشاغل پردرآمدی است که به دلیل تخصصی بودن آن فرد ترخیصکار ملزم به کسب تجربه کافی از طریق کارآموزی در معیت یک ترخیصکار با تجربه دیگر داشته و یا باید از طریق شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی کاربردی این حرفه را به خوبی فرا گیرد. درآمد این شغل بسته به میزان تجربه و تخصص فرد، از ماهیانه چند میلیون تا چند صد میلیون تومان متفاوت است.
هرچه اطلاعات شما در این زمینه افزایش یافته و تجربه بیشتری در انجام تشریفات ترخیص کسب کنید درآمد شما نیز به واسطه آن افزایش خواهد یافت.
چرا کارآفرین سبز؟
آنچه باعث شده است این مرکز تنها مرکز رسمی مشاوره و آموزشهای کارآفرینی در حوزه تخصصی بازرگانی در آبادان باشد ، علاوه بر مدارک تحصیلی و آکادمیک مرتبط، تجربه عملی است که کادر فنی ما در زمینه ترخیص کالا برخوردار بوده و تجربیات آنها تاثیر شایانی بر کاربردی نمودن فرآیند آموزش در این حرفه داشته است.
محتوای آموزشی که در این دوره تدریس میگردد منحصراً و بصورت ۱۰۰٪ کاربردی توسط کارشناسان بازرگانی این مرکز تهیه و تدوین گردیده و به هیچ وجه مشابه با محتوای هیچ دوره آموزشی در زمینه ترخیص کالا در کشور نیست.
چنانچه مایلید نتیجه عملی این آموزشها را بررسی کنید، با ما در تماس باشید تا با ایجاد ارتباط میان شما و کارآموزان قبلی ما که هم اکنون در زمینه ترخیص کالا در گمرکات فعالیت میکنند ، این اطمینان و اعتماد را در شما ایجاد کنیم که این دوره آموزشی واقعاً کاربردی است و پس از آن میتوانید با اعتماد به دانش خود ، فعالیت در این حرفه را آغاز کنید.

ارزیابی کارآموزان

برگزاری آزمون و صدور گواهینامه پایان دوره

برای آن دسته از عزیزانی که مایلند علاوه بر یادگیری این حرفه گواهینامه پایان دوره را نیز دریافت نمایند این امکان توسط کارآفرین سبز فراهم شده است. در همین راستا هر سه ماه یکبار آزمونی برای شرکت کنندگان در دوره غیرحضوری در محل مؤسسه برگزار میشود که در صورت قبولی کارآموز در این امتحان، گواهینامه پایان دوره با ذکر امتیاز کسب شده در آزمون صادر میشود.
منابع جهت مطالعه ، مطالب ارائه و تدریس شده در دوره، کتاب قانون امور گمرگی و آئین نامه اجرایی آن می باشد.

حد نصاب نمره قبولی در آزمون ۶۰ از ۱۰۰ و یا ۱۲ از ۲۰ است.

چنانچه کارآموز موفق به اخذ نمره قبولی در امتحان نشود میبایست در آزمون سه ماهه بعدی شرکت نماید. شرکت در امتحان مجدد مشمول پرداخت هزینه است که البته مبلغ قابل توجهی نمی باشد.

پس از کسب نمره قبولی ، گواهینامه ملی و در صورت درخواست کارآموز، گواهینامه بین المللی که از سوی نمایندگیهای آکادمیهای طرف قرارداد این مرکز صادر میگردد، اعطا میشود.

گواهینامه های صادره

چنانچه مایلید اطلاع بیشتری در خصوص گواهینامه های ملی کسب کنید روی آیکن زیر کلیک کنید.
گواهینامه ملی

چنانچه مایلید اطلاع بیشتری در خصوص گواهینامه های بین المللی کسب کنید روی آیکن زیر کلیک کنید.

بازدید کامل از گمرک آبادان یا خرمشهر

یک امتیاز منحصر به فرد

انتخاب شغل تصمیم مهمی است

آیا برای یادگیری این حرفه مصمم هستید؟

درصد اشتغال به کار کارآموزان ما ...
[ 60% ]
درصد موفقیت کارآموزان مشغول به کار شده ...
[ 85% ]
درصد رضایت ترخیصکاران از شغل خود ...
[ 90% ]
با توجه به تمام توضیحات و شرح مفصلی که در خصوص این دوره آموزشی و حرفه ترخیصکار گمرکات حضورتان اعلام نمودیم میبایست برای یادگیری و شروع به کار در این حرفه تصمیم قاطع بگیرید.

همانطور که پیشتر گفتیم این شغل یکی از مشاغل پردرآمد محسوب میشود که برای شروع به فعالیت در آن نه به سرمایه ای به جز دانش ترخیص و روابط عمومی خوب نیاز دارید و نه به تحصیلات آکادمیک بالا. بسیاری از ترخیصکاران مشغول به کار در سراسر کشور فاقد تحصیلات دانشگاهی هستند هرچند که در سالهای اخیر تعداد تحصیل کردگان وارد شده به این حرفه چندین برابر شده است.

چنانچه تحصیلات آکادمیک داشته و علی الخصوص رشته تحصیلی شما مرتبط با امور گمرکی و بازرگانی باشد بدون شک درصد موفقیت و پیشرفت شما در این حرفه نسبت به دیگران به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.

اگر از میزان اشتیاق و پشتکار خود را برای شرکت در این دوره اطمینان دارید و تحصیلات شما نیز حداقل دیپلم ( در هر رشته ای ) میباشد و مایل به ثبت نام در این دوره هستید میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرموده و از شرایط و هزینه شرکت در این دوره مطلع شوید.

۰۹۳۵۸۵۷۶۶۴۳ - ۰۹۳۶۳۱۵۸۵۵۶

چنانچه مایلید چند قسمت کوتاه از قسمت اول فصل چهارم دوره آموزش غیر حضوری ترخیصکار گمرکات را مشاهده کنید روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://www.aparat.com/karafarinesabz/videos

چنانچه هنوز تصمیم قطعی نگرفته اید و برای شرکت در دوره مردد هستید ، هیچ عجله ای در کار نیست. تا مدت زمان تعیین شده بعنوان آخرین مهلت ثبت نام در دوره فرصت دارید.
در عوض میتوانید با پیش ثبت نام از طریق لینک زیر ما را از تصمیم خود برای شرکت در این دوره مطلع سازید. این موضوع به این دلیل است که اگر ظرفیت ثبت نام کنندگان در دوره در حال تکمیل باشد و احتمال از دست دادن فرصت ثبت نام برای شما وجود داشته باشد ما قبل از تکمیل ظرفیت با شما بعنوان فردی که مایل به شرکت در این دوره بوده اید تماس گرفته و نظر نهایی شما را برای شرکت در دوره استعلام خواهیم کرد.

برای پیش ثبت نام در دوره بدون پرداخت هیچ هزینه ای روی لینک زیر کلیک فرمایید.

پیش ثبت نام در دوره


آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

logo-samandehi

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز