• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

تبدیل ایده های خلاق به عمل

این مسیر چنان که میپندارید آسان نیست...

از ظهور ایده تا خلق یک پدیده

گروه مشاورین کارآفرین سبز

مسیر تبدیل ایده های خلاق به عمل

ممکن است بارها ایده هایی واقعاً خلاقانه به ذهن شما خطور کرده باشد که حتی خود شما هم بدون آنکه کسی از آن ایده تعریف و تمجید کرده باشد از فوق العاده بودن ایده تان اطمینان داشته اید ولی... در نهایت و به احتمال زیاد آن ایده را یا در ذهنتان و یا نهایتاً در یک دفتر یادداشت برای مدتی نگاه داشته و سپس به کلی فراموشش کرده اید.
چرا؟ به دلایل مختلفی ممکن است شما ایده ای که میتوانست زندگی تان برای همیشه دگرگون کند و یک انقلاب مالی در زندگیتان ایجاد کند رها کرده باشید.
ناکام ماندن شما در تبدیل ایده به عمل معمولاً به چند دلیل یا بهتر بگویم عامل مشترک ختم میشود. عدم شجاعت کافی ، کمبود سرمایه ، وقت و یا منابع از مهمترین عواملی هستند که میتوانند منجر به ناکامی شما شده باشند.

کارآفرینی = موفقیت در تبدیل ایده به واقعیت

فراموش نکنید که بسیاری از افراد از همان ذکاوت ، تیزبینی و دقت شما در یافتن ایده های ناب برخوردار بوده و هستند و شما تنها کسی نبوده و نیستید که ایده هایی خلاقانه به ذهنش خطور کرده است. یافتن ایده شاید کار بسیار سختی نباشد.
سختی و دشواری کار زمانی است که شما بخواهید یک ایده را به مرحله عمل برسانید.
هرگز این مسیر کار آسانی نبوده است و هیچگاه گمان نکنید آنچنان که برخی معتقدند یا تبلیغ میکنند تبدیل کردن یک ایده به مرحله اجرا کار آسانی است.
وقتی میخواهید ایده ای را به عمل تبدیل کنید، چنین تصور کنید که نقشه پر پیچ و خم گنجی را یافته اید که باید با تمام نیرو و تجهیزات یک به یک موانع و مشکلات موجود در مسیر رسیدن به آن گنج را پشت سر بگذارید تا در نهایت به آن گنج دست یابید.
پس داشتن یک ایده ی خوب و خلاقانه یک گنج نیست بلکه تنها نقشه ی یک گنج است که رسیدن به آن یقیناً آسان نخواهد بود.
ناگفته نماند که در نظر گرفتن سختی در این مسیر و سخن گفتن از آن به منزله تضعیف روحیه مخاطب نیست بلکه برعکس هشداری به اوست که بداند باید خود را برای راهی پرفراز و نشیب آماده کند و با برخورد به هر مشکلی روحیه خود را از دست ندهد.
نکته دوم اینست که یافتن گنج نباید هدف نهایی شما باشد بلکه باید به این نکته بیندیشید که چه بسیار کسانی بوده اند که به گنجی عظیم دست یافته اند اما تنها بعلت نداشتن برنامه و نقشه ای صحیح هرآنچه بدست آورده بودند از دست داده اند.
بنابراین شما باید از تمام نیرو و ظرفیت ذهنی و فیزیکی خود استفاده کنید تا بتوانید موفقیت را در زندگی تان همیشگی کنید.

در کسب و کار نیز چنین است. اگر شما با تمام نکته اندیشی و تیزبینی تان ، نیازی را تشخیص داده و با استفاده از تجربیات و قدرت خلاقیت تان وسیله و راه مرتفع کردن آن نیاز را بعنوان یک ایده یافته اید، گام بزرگی در مسیر موفقیت برداشته اید اما هنوز تا رسیدن به موفقیت مسیر طولانی در پیش دارید.
مشاورین و کارشناسانی که در این زمینه فعالیت میکنند ، با استفاده از دانش و تجربیاتشان به شما کمک میکنند که یا ایده ای را به عمل تبدیل کرده و به آن جامه ی واقعیت بپوشانید و یا حداقل کاری کنید که در کنار دیگران و با کمک آنها ، بخشی از واقعیت پذیری یک ایده ی خلاق باشید.
اکنون دیگر همه میدانند که تنها راه رشد اقتصادی یک کشور ، میزان فعالیتهای کارآفرینانه ایست که در آن کشور به وقوع میپیوندد و دیگر اتکاء به منابع و ذخایر یک کشور به تنهایی رشد اقتصادی آن کشور را تضمین نخواهد کرد.
با نیم نگاهی به کشورهای برخوردار از منابع و ذخایر زمینی و زیرزمینی در آسیا و آفریقا و مقایسه رشد اقتصادی آنها با کشورهای اروپایی و یا حتی آسیایی که فاقد منابع طبیعی هستند صحت این ادعا تصدیق میگردد.

خدمات مشاوره ای جهت عملی ساختن ایده ها

گروه مشاورین کارآفرین سبز ، همچون دیگر مراکز ارائه ی خدمات مشاوره ای، آماده اعطای مشاوره های کارآفرینی و کسب و کار به علاقمندانی هستند که میخواهند در این مسیر گام بردارند اما هنوز مطمئن نیستند که با وجود علاقه فراوانشان به این کار، احتمال موفقیتشان در این مسیر چقدر است و یا اینکه اصولاً نقطه شروع و پایان شریان کارآفرینی دقیقاً کجا واقع شده است.
شما یا خودتان ایده ای در سر دارید که میخواهید برای تبدیل این ایده به واقعیت مشاوره اخذ نمائید و یا سرمایه ای در اختیار دارید و با توجه به میل شدیدتان به انجام کارهای کارآفرینانه میخواهید یک ایده مناسب را انتخاب کرده و آن را به عمل تبدیل کنید.
در هر دو صورت میتوانید به همکاری و مشاوره ما در این مسیر اعتماد کنید. ما تمام توان و تلاش خود را به کار خواهیم بست تا شما بتوانید یک سرمایه گذاری مطمئن را تجربه کرده و پس از رسیدن به اهدافتان طعم خوش موفقیت را بچشید.
در صورت نیاز به مشاوره جهت سرمایه گذاری بر روی یک ایده میتوانید نسبت به تکمیل فرم ذیل اقدام فرمایید.
فرم درخواست مشاوره

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز